Praia Residence C104
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Οι επισκέπτες του Praia Residence C104 Pôrto das Galinhas 50 τ.μ. Μπορούν να φτασουν στις Φυσικές Πισίνες του Porto de Galinhas που βρίσκονται σε απόσταση 13 λεπτών με τα πόδια. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.
Το Κέντρο Ιππόκαμπου Hippocampus απέχει μόνο 1 χλμ. από το διαμέρισμα.
Αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια προσφέρει στους επισκέπτες μπάνιο με πετσέτες. Επίσης, έχει ντους.
Η κουζίνα του Praia Residence C104 διαθέτει ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη για τη μέγιστη άνεση των επισκεπτών.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Delegacia de Porto de Galinhas400 μ.
- Shopping do Porto450 μ.
- Brisa Pub300 μ.
- Lua Morena Forro150 μ.
- το Κέντρο Ιππόκαμπου Hippocampus450 μ.
- οι Φυσικές Πισίνες του Porto de Galinhas450 μ.
- Supermarket Camarta350 μ.
- Porto De Galinhas Center400 μ.
- Αεροδρόμια
- Recife / ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Guararapes-Gilberto Freyre52 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Πρόσβαση στο διαδίκτυο
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Πλυντήριο ρούχων
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το Praia Residence C104;
Θα χρειαστείτε 5 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Praia Residence C104 στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Praia Residence C104;
Η τιμή κράτησης στο το Praia Residence C104 αποτελεί 38$. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το Praia Residence C104;
Οι επισκέπτες του το Praia Residence C104 μπορούν να φέρουν κατοικίδια.